07.09.2018, 14:06

ГОЛОВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА "КРИШУЄ" ВИРУБКИ ЛІСУ НА БУКОВИНІ

ГОЛОВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА "КРИШУЄ" ВИРУБКИ ЛІСУ НА БУКОВИНІ
ГОЛОВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА "КРИШУЄ" ВИРУБКИ ЛІСУ НА БУКОВИНІ

Голова спілки «Антикорупційна спільнота Буковини» Роман Лаврів заявив, що колишній головний лісівник Буковини Роман Череватий нібито зізнався правоохоронцям, що «лобіював його протиправну діяльність і кришував не хто-небудь, а особисто голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук». За словами борця з корупцією, були надані «неспростовні докази про розміри відрахувань голові ОДА щомісячної данини за його «послуги».

Олександр Фищук назвав ці закиди «брехнею та вигадками, найперше через те, що саме він від самого призначення Череватого на посаду в.о. начальника управління лісомисливським господарством області вимагав його відставки».

Губернатор звернувся із листом до Прем’єр-міністра із проханням створити комісію для перевірки цієї інформації, мовляв, цькування голови ОДА негативно відбивається не лише особисто на ньому, а йдеться про дискредитацію виконавчої гілки влади.

Час після цього прохання пройшов значний, однак жодних комісій створено не було, а це може означали лише одне – диму без вогню не буває, а зважаючи на постійні скандали довкола імені Олександра Фищука, лісові оборудки, очевидно, таки мають місце. Однак маючи всю повноту влади на Чернівеччині, губернатор своєю намагається впливати на роботу правоохоронцям у «лісовій» справі, щоб ті пустили її по гальмах.     313


avatar