06.12.2018, 22:00

Газовий скандал на Буковині - Бурбак закликав СБУ відреагувати на ситуацію, яка сталась в області

Газовий скандал на Буковині  - Бурбак закликав СБУ відреагувати на ситуацію, яка сталась в області
Газовий скандал на Буковині - Бурбак закликав СБУ відреагувати на ситуацію, яка сталась в області

Сьогодні, з трибуни парламенту, народний депутат Максим Бурбак закликав Службу безпеки України та Генеральну прокуратуру України відреагувати на газовий скандал у Чернівецькій області, внаслідок якого без тепла упродовж двох днів залишалися десятки об’єктів бюджетної сфери.

 "Учора від теплопостачання відключили 14 об’єктів, серед яких - Буковинський державний медичний університет, Чернівецький університет імені Федьковича, коледжі, адміністративні та соціальні об’єкти. БДМУ без попередження за кілька днів, як це мало бути по закону, прийшли і тишком перекрили газ. Як людям реагувати? Як навчатися дітям у холодних кімнатах? Заборгованості перед газовиками немає. Всі ліміти постачання газу подані", - заявив Бурбак.

Бурбак додав, що це ніби диверсія та спланований акт проти громадян країни. "І так чиниться по всій Україні, окрім Кіровоградської, Одеської, Луганської та Донецької. Що це як не диверсія і добре спланований акт проти громадян?", - сказав депутат.

Від імені фракції "Народний фронт" , пан Бурбак закликав СБУ та Генпрокуратуру відреагувати на цю ситуацію.

"Вжити негайних заходів для покарання Фірташа та інших кремлівських колаборантів за вчинення диверсії в енергетичному секторі України", - додав Бурбак. 

Слідкуємо за перебігом подій.     309


avatar