03.08.2018, 19:48

«Побратими України» націлюють молодь на здоровий спосіб життя! Ананос найближчих заходів

«Побратими України» націлюють молодь на здоровий спосіб життя! Ананос найближчих заходів
«Побратими України» націлюють молодь на здоровий спосіб життя! Ананос найближчих заходів

Про свої найближчі плани у напрямку популяризації здорового способу життя серед молоді та вже виконану роботу й результати розповів голова ПП «Побратими України» - Сергій Качмарський.

«Побратими України» найближчим часом планують провести 4 футбольних матчі. Перший футбольний матч вже був проведений серед дітей (вікова категорія 10-15 років) у Садгорі, на центральному стадіоні. Нам це сподобалося, сподобалось і мешканцям, і також дітям. Тому найближчим часом ми проведемо ще 4 таких футбольних турніри. 1-й турнір буде проводитися знову в Садгорі. Його буде проводити наш «побратим» Мирослав Парасківа. Діти з вулиці братимуть участь в турнірі з командами 10 на 10.

Другий такий матч відбудеться на стадіоні Радіотехнічного училища. Проводитиме турнір також наш «побратим» - Якубенко Віталій. Що ми маємо зробити і чому ми піднімаємо цю проблему?Там є дійсно гарний стадіон, але він в дуже занедбаному стані. Стадіон повністю заріс травою, тому ми плануємо траву покосити та прибрати територію. Адже там знаходиться не дитячий маленький футбольний стадіончик, а великий професійний стадіон, майже такий як «Буковина». Відповідно дивно, чому влада не приділяє уваги такому стадіону. Уже не перший рік ми піднімаємо це питання, завжди нам приходять і допомагають діти.
Третій турнір схожого формату буде проводити Чорний Руслан. Відбуватиметься біля ресторану «Мрія». Там є також дуже велике, проте занедбане футбольне поле. Батьки підняли це питання, ми в свою чергу відреагували та звернулись до ЗМІ — проблема була вирішена, зараз там грають діти.
Четвертий футбольний турнір буде проходити в районі Гравітон, біля торгового центру «Екватор».

Яка мета проведення цих матчів?

«Коли ми провели матч в Садгорі, ми побачили, як діти ставляться до цього турніру, як фанатично грають в футбол, виборюють медалі, боряться за кубок. А ми завжди були за здоровий спосіб життя, підтримували і далі заохочуємо багатьох спортсменів. Цей раз вирішили допомогати молоді проводити такі турніри. Для чого все це робиться? Основний напрямок «Побратимів України» - здоровий спосіб життя. І нехай підростаюче покоління краще грає в футбол, аніж вживає алкоголь чи наркотичні препарати. Сподіваємось, що влада все ж якось відреагує і придбає хоча б один футбольний м‘яч. Нещодавно ми подарували 15 футбольних м‘ячів в школу, де навчаються «особливі» діти. У них також є маленький футбольний дворик і вони дуже люблять грати у футбол. І я вважаю, що депутати, чиновники повинні всіляко допомогати розвивати це, вносити і свою часточку у проведення футбольних турнірів».     721


Новини по темі:avatar