23.08.2018, 14:18

Модель із Чернівців, що стала обличчям іспанського Vogue, брендів Victoria Beckham та Givenchy. Шлях до світового визнання

Модель із Чернівців, що стала обличчям іспанського Vogue, брендів Victoria Beckham та Givenchy. Шлях до світового визнання
Модель із Чернівців, що стала обличчям іспанського Vogue, брендів Victoria Beckham та Givenchy. Шлях до світового визнання

20-річна модель із Чернівців, Віолетта Харакоз, поділилась із «Політиканом», як почала займатись моделінгом, досягла результатів та дала поради юним чернівчанкам.

Мені зараз 20 років, уже 4 років працюю моделлю. Розпочала із агентства «One mother agency», де директром був Володимир Юдашкін. Зараз я співпрацюю з іншим агентством, яке відкрили дві дівчини. Раніше вони працювали менеджерами, зараз створили власне агентство. Їх перевага в тому, що вони мають величезний список клієнтів, напрацьовані контакти.

 У якому віці почали модельний бізнес? Перший контракт та перша країна?

Усе почалося з конкурсу краси, де мене помітив Юдашкін та приїхав до Чернівців, щоб познайомитись зі мною. Після цього я поїхала до Києва, через два тижні підписала з ними контракт, а ще через два місяці полетіла в Шанхай. Були дві пропозиції: Париж та Шанхай, але спершу все ж вирішила полетіти в Китай.

     Знаю, брали участь у конкурсах краси, які це були конкурси? Чи отримали призове місце, чому далі не продовжили?

Так, почалося все з конкурсів краси. Брала участь тричі, та щоразу входила у п‘ятірку переможниць. Уже на останньому мене помітив Валентин Юдашкін та запропонував роботу моделі. Я цим загорілась, тому далі конкурси краси для мене стали не цікаві.

       З якими відомими брендами співпрацювали? З якими відомими моделями вдвлось побувати на одному подіумі? Найбільш вражаючий показ?

Поки що в показах не брала участі, але скоро планую поїздку до Лондона, де візьму участь у Fashion Week. Із відомих журналів - іспанський Vogue, в Лондоні фотографувалась для бренду Victoria Beckham, також для Stradivarius та Givenchy.  Було багато цікавих робіт у Тель-Авіві, Барселоні, Лондоні.

       Де наразі більше часу проводите: вдома чи закордоном?

Зараз більше часу проводжу закордоном, адже буває закінчується один контракт і зразу ж починається інший. В Україні я переважно не працюю. З‘являюсь на навчання, або щоб змінити гардероб.

        Моделінг - це як хобі чи спосіб заробітку грошей?

 Насправді,  моделінг - це нелегка справа, складно досягнути тих висот, яких хочеш, але все одно ти отримуєш масу задоволення, знайомишся з цікавими людьми. Маєш можливість подорожувати та заробляти. Досягнути чогось, звісно, реально, але потрібно пам‘ятати, що дуже велике конкуренція плюс потрібні люди, які йтимуть за тобою, комусь показуватимуть. Тобто для того, щоб стати відомою і потрібною відомим клієнтам, брати участь, до прикладу, у показі Dolce&Gabbana потрібні хороші букери, які цим займатимуться. Такі люди візьмуться за тебе тільки тоді, коли ти сам дуже крутий, і вони впевнені, що ти сам зможеш це все потягнути і кльово працювати.

       Як до модельної справи ставляться батьки та друзі? Чи підтримують?

Бути моделлю - була ідея моєї мами. Я не була в захваті від всього цього, але згодом зрозуміла, що це прикольно. Зараз вони мене повністю підтримують, бо розуміють, що це хороший спосіб заробітку, достатньо легкий і цікавий. Це для мене і хоббі, і спосіб заробітку. З висоти пропрацьованих років, скажу, що досягнути мега висот складно, не тому, що не підходжу, а тому що агентство спочатку було не тим.

      Як виходить тримати себе у гарній фізичній формі?

Складно відповісти, адже у мене просто хороша генетика і зараз виглядаю майже так само, як і в 13 років. Навпаки радію, що набрала 2 кг, і тепер важу 48 кг, а не 46 кг.

Якщо терміново потрібно схуднути, то , звісно, потрібно зайнятись харчуванням та спортом, але це для кожного індивідуально.

      Які мови потрібно знати, щоб комфортно почувати себе, працюючи моделлю закордоном?

Як на мене, достатньо знати англійську мову, щоб спілкуватись і розуміти інших людей. Побільше практики - і все буде круто. Звісно, якщо модель знає ще кілька мов - це круто, але переважно достатньо знання англійської.

       Ваше хоббі? Наскільки відомо, малюєте картини.

Насправді, раніше у мене було більше бажання займатись малюванням. Мене не вчили професійно малювати, у мене тато був художником, тому, мабуть, передався талант. Це скоріше йде від душі: якщо мені хочеться малювати - я малюю, якщо ні - то ні. Іноді такого бажання немає роками. Закінчувала художню школу у Вижниці, звідки я родом.

      Чи плануєте пов‘язати із модельною справою майбутнє життя?

Поки що так. Чи хочу я відкрити модельне агентство? Ні. Наразі я кайфую від того, чим займаюсь. Що буде далі - я не знаю, але років 5 ще точно займатимусь.

     Що побажаєте юним чернівчанкам, які мріють стати моделями? З чого починати?

Ніколи не здаватись! Навіть якщо низька самооцінка, тобі багато разів казали «ні», навіть якщо попадались погані люди, які тебе неправильно сприймали, направляли. Завжди потрібно йти вперед, якщо воно твоє - то буде твоїм.     630


avatar