18.07.2018, 14:12

Як стати чемпіоном з однією рукою?

Як стати чемпіоном з однією рукою?
Як стати чемпіоном з однією рукою?

Спеціально для інформаційного агентства «Політикан», спортсмен Андрій Карелов дав інтерв’ю та поділився не лише секретами успіху, а й розповів, що відчуває на змаганнях, як прийшов до спорту та що мотивує до руху вперед.

Про дитинство.

Народився Андрій в Чернівцях, проте у віці 2-х років переїхав з батьками до Греції, де провів 15 років життя. Вивчив мову, закінчив школу, та за сімейними обставинами повертається до рідних Чернівців. Наразі Андрію Карелову 23 роки.

Як вирішив займатись спортом?

Коли повернувся до Чернівців, вступив в училище та навчався туризму. Згодом закінчив курси з української мови, адже розумію, що за довгий час в Греції, не маючи практики спілкування, мова забувається. Окрім цього, завершив коледж за тим же напрямком – «Туризм». Обрав цей напрямок, бо знаю добре мови: грецьку та англійську, окрім того добре володію комп‘ютером, оскільки вчився в Греції на програміста. Та все ж знайти роботу видалось не так легко, як здавалось. Тому, щоб не гаяти часу задарма, взяв речі і сам пішов у спортзал, коли мені був 21 рік. Там мої старання помітив тренер з пауерліфтингу Лупашку Валерій. Тренер побачив у мені жагу до спорту і запросив Сергія Качмарського подивитись на мої успіхи, та чи вдасться мені досягнути хороших результатів, маючи лише одну руку. Так ми почали трнеуватись та готуватись до перших змагань.

Що мотивує до нових перемог? Як проходить тренування?

Я завжди працюю на результат. Мені подобається, що спорт позитивно впливає на мій стан здоров’я, додає мені впевненості в собі. Хочу працювати до тих пір, поки стану задоволеним своїм відображенням у дзеркалі. З трененром завжди уважно тренуємось, щоб показати якнайкращий результат. Брав участь у змаганні з пауерліфтингу в  Чернівецькій області, де отримав 1 місце. На тренуваннях вага станової тяги була 100 кг, на змаганні показав результат 110 кг. Готуємось до наступного змагання з пауерліфтингу.

Як батьки ставляться до того, чим ти займаєшся? Хто підтримує у занятті спортом?

Батьки мене підтримують у занятті спортом, позитивно до цього ставляться. Про те, що я займаюсь пауерліфтингом знають кілька моїх друзів. Поки не афішую це у соціальних мережах. Можливо, коли досягну бажаних результатів, розповім іншій аудиторії. Найбільше мене заохочуть мій тренер, Валерій, та керівник Федерації Пауерліфтингу чернівецької області – Качмарський Сергій. Валерій не лише тренує в залі, але й допомогає з приготуванням «правильної» їжі, рекомендує, що для мене буде кращим у харчуванні. Сергій придбав мені спортивну форму та виділив стипендію.

На питання: яке твоє хоббі, Андрій відповідає, що спорт і є його головним хоббі у житті.

Президент Федерації Пауерліфтингу у Чернівецькій області, Сергій Качмарський розповідає, що всіляко підтримує Андрія «за волю до перемоги», не лише морально, а й фінансово. Також поділився, що Андрій окрім заняття спортом, також бере активну участь у громадській діяльності. Нещодавно, спортсмен взяв участь у суботнику та прибиранні спортивної площадки.

      646


avatar