10.08.2018, 09:25

Чи потрібні перевибори мера, чи існує загроза «Романія маре», які питання найбільше непокоять містян? Розповідає Ромео Скрипа.

Чи потрібні перевибори мера, чи існує загроза «Романія маре», які питання найбільше непокоять містян? Розповідає Ромео Скрипа.
Чи потрібні перевибори мера, чи існує загроза «Романія маре», які питання найбільше непокоять містян? Розповідає Ромео Скрипа.

Як ви оцінюєте ситуацію стосовно Каспрука? Чи потрібні перевибори мера?

Це, звісно, був політичний хід між ворогуючими сторонами, і одна з них політично виграла на сьогоднішній день. Насправді громадяни наші також обурені цим рішенням. Дехто висловлює думку, що юридично все відбулося незаконно, інша сторона каже, що все законно, адже більшість депутатів проголосували про дострокове припинення повноважень мера. Ця ситуація дещо нагадує ситуацію із Федоруком. Чи це на користь громади, чи ні – час покаже.


Чи відбулись зміни на окрузі за час вашого депутатсва?

Звісно, є зміни. Міжбудинковий проїзд на вулиці Головна, 212а – 212б. Там повністю було новлення дорожнього покриття, оскільки був дійсно поганий технічний стан. Також на сьогоднішній день утеплюється будинок на бульварі Героїв Крут, 4. Міжбудинковий проїзд по бульварі Героїв Крут, 8. Зроблений дитячий майданчик за власні кошти, оскільки пообіцяв мешканцям. Сьогодні ми прийняли програму «Комфортне місто».


З якими проблемами найчастіше приходять мешканці вашого округу?

Найчастіше звучать питання стосовно житлово-комунального сектору, благоустрою. Люди дуже часто звертаються за допомогою. Безперечно, по можливості стараюсь допомагати. Також підтримую та спонсорую спортивний клуб «Лідер», які вже готуються до олімпійських змагань у 2020 році. У нас в Чернівцях є 5 таких спортивних клубів. Нащо вам депутатсво? Хочеться знати, що відбувається в місті, брати участь в розвитку міста, вирішення важливих для Чернівців питань.

Хто на вашу думку серед депутатів міг би взяти на себе повноваження мера?

Це, звісно, має бути людина, яка попередньо провела належну роботу і її обрали громадяни. Є кілька осіб у міській раді, які є найближчими до цього. Найбільш активні і досвідчені, мають вплив на вирішення багатьох пиатнь, на мою думку, є Пуршага О.І., Максимюк Василь, ну, і «Рідне місто» - Продан.


Чи існує загроза «Романія маре» на території Буковини?

У цьому зацікавлені окремі сили, аби роздмухати конфлікт між сторонами. Але скільки років ми живемо разом: і румуни, і молдовани, і євреї, і росіяни в мирі. Я вважаю, ми, буковинці, маємо бути єдині, неподільні.


Що побажаєте мешканцям міста Чернівці?

Хочу побажати, в першу чергу, українцям, щоб війна, яка розпочалась, нарешті закінчилась. Людям стане легше морально і економічно. Також побажаю усім бути чесними самим перед собою.

 Інтерв'юер: Оксана Ватаманюк
     2118


avatar