30.05.2018, 18:55

«Укртелеком» підвищить вартість тарифних планів

«Укртелеком» підвищить вартість тарифних планів
«Укртелеком» підвищить вартість тарифних планів

«Укртелеком» підвищує вартість тарифних планів на послуги фіксованого телефонного зв’язку, до яких входять пакетні послуги – хвилини на спілкування всередині країни, з абонентами мобільних операторів.

В «Укртелекомі» є лінійка тарифних планів, що передбачають лише абонплату, і відповідних граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, встановлені НКРЗІ. Вартість цих тарифних планів не змінюється.

Про це повідомила прес-служба компанії «Укртелеком».

В «Укртелекомі» також зазначають, що збільшення собівартості надання телекомунікаційних послуг відбулося, зокрема, за рахунок підвищення тарифів на матеріальні ресурси (паливо, електроенергія).

До пакетних хвилин входять міжміські дзвінки, розмови з абонентами SIP-телефонії, розмови з абонентами мобільного зв’язку.

Вартість пакетних хвилин буде збільшено на 6 грн з ПДВ для тарифних планів «Домашній Безлімітний» (до 79 грн у містах і 74 грн у селах), «Загальний базовий» (до 63,48 грн у містах і 59,47 грн у селах) і «Домашній Базовий» (до 74 грн у містах і 69 грн у селах).

При цьому місцеві розмови в цих тарифних планах не тарифікуються, тобто абонент може без обмежень спілкуватися в межах одного міста/району.

У прес-службі також наголосили, що у разі, якщо абонент не користується пакетними хвилинами, що входять до тарифного плану (вартість яких буде збільшено) – він може безкоштовно перейти на інший тарифний план, вартість якого буде дорівнювати граничному тарифу, встановленому НКРЗІ.     342


Новини по темі:avatar