28.05.2018, 16:12

The Washington Times назвала Вакарчука політичним проектом Сороса в Україні

The Washington Times назвала Вакарчука політичним проектом Сороса в Україні
The Washington Times назвала Вакарчука політичним проектом Сороса в Україні

Міжнародний фонд Сороса "Відродження" має своїх протеже в українських коридорах влади. Через нього щорічно вносяться мільйони доларів для фінансування реалізації "порядку денного" мільярдера в Україні.

Про це повідомляє американське консервативне видання The Washington Times.

"Фонд, як інструмент впливу мільярдера (Джорджа Сороса - прим.ред.), Дуже зацікавлений в газотранспортному бізнесі України, не кажучи вже про сільське господарство, енергетику, охорону здоров'я та ІТ-галузях. Завдяки достатку природних ресурсів і освіченої робочої сили України є ідеальним кандидатом на "колонізацію", щоб служити порядку денному глобалістів ", - зазначено в опублікованій статті.

Американські журналісти відзначають, що виглядав "першим кандидатом Сороса" на місце глави України - Петро Порошенко, не зміг або не захотів впоратися з системною корупцією і ймовірно програє майбутні президентські вибори.

Його суперники вже шикуються "в коло вовків".

За даними The Washington Times, новий проект Сороса і його партнера Віктора Пінчука в Україні - обрання на пост президента популярного співака Святослава Вакарчука.

Відзначимо, що Пінчук в статті The Washington Times називається зятем колишнього президента і давнім другом американської подружжя Клінтон, а також їх однойменного фонду.

Журналісти відзначають, що в їх розпорядженні є безліч підтверджують фото з Давосу.

"Вакарчук займає особливе місце в українській культурі, так як його музика і активність були голосом за народну біль і невдоволення, викликані невдачами уряду Порошенко і болючим сепаратистським конфліктом, який роздирає на сході", - йдеться в статті.

Журналісти відзначають, що після "первісного набігу" в політику Вакарчук залишив своє місце в Раді в 2008 році через рік - "через занепокоєння про корупцію".

"Вакарчук любить свою країну і, без сумніву, хоче робити те, що відповідає її інтересам. Але співакові - у якого дуже невеликий досвід в бізнесі чи політиці, буде нелегко протистояти" машині Сороса ", колись впровадженої численними представниками" відкритого суспільства "(фінансується Соросом - прим.ред.)".

Американські журналісти відзначають, що українці повинні добре подумати над тим, кому вони хочуть довірити владу в країні.

"Послужний список Сороса не викликає бажання наслідувати його ні в однієї амбіційної нації", - резюмували в The Washington Times, приводячи в приклад Угорщину.

Відзначимо, що в The Washington Times часто публікуються лобістські статті, замовниками яких є різні політики і бізнесмени з України. В даному випадку, чітка прив'язка Вакарчука до Соросу може мати на меті налаштувати проти співака адміністрацію Трампа, у якому з Соросом, як відомо, дуже погані відносини.     357


Новини по темі:avatar