28.05.2018, 09:18

Сьогодні відбудеться суд у справі Сущенка

Сьогодні відбудеться суд у справі Сущенка
Сьогодні відбудеться суд у справі Сущенка

У понеділок, 28 травня о 12:00 в Московському міському суді відбудеться засідання у справі незаконно затриманого у Москві українського журналіста Романа Сущенка, на якому пройдуть дебати сторін обвинувачення і захисту.

Про це повідомив громадський захисник українця Марк Фейгін.

«Нагадаю, що 28 травня пройдуть дебати у справі Сущенка. Після чого – останнє слово Романа Володимировича. І суд піде на написання вироку. В середньому це може тривати 2-3 тижні. Тобто вирок у справі Сущенка може з'явитися в середині червня. Підкреслю, що це лише деякі умоглядні припущення», - сказав Фейгін.


Однак, за його словами, тут вплив можуть мати багато чинників, у тому числі і чемпіонат світу з футболу, який розпочинається 14 червня в Росії.

«Це може як прискорити процес, у разі якщо російське керівництво захоче продемонструвати свою «добру волю», так і затягнути його, якщо всі перейдуть на вирішення організаційних проблем мундіалю, залишивши в стороні все інше», - вважає Фейгін.

 

7 жовтня йому пред'явили звинувачення у «шпигунстві». У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. В ГУР Міноборони це спростували.

Мосміськсуд продовжив арешт Сущенка до 16 вересня.     308


Новини по темі:avatar