04.06.2018, 10:17

Матері Кольченко і Сенцова звернулися до Порошенка

Матері Кольченко і Сенцова звернулися до Порошенка
Матері Кольченко і Сенцова звернулися до Порошенка

Матері українських політв'язнів, утримуються в російських в'язницях, Олега Сенцова і Олександра Кольченко, вперше зустрілися і записали спільне звернення до президента України Петру Порошенко. Вони звернулися до нього з проханням посприяти якнайшвидшому звільненню їх синів, повідомляє "Радіо Свобода".

"Пан Порошенко, до вас звертаються матері ваших громадян, які сидять в російських в'язницях. Дуже вас просимо, допоможіть! Син мій вже пішов на крайній захід - на голодування. Хоча до цього він говорив, що цього робити не можна. Вся надія на то, що ви не кинете наших дітей в цій в'язниці ", - говорить в зверненні Людмила Сенцова.

"Шановний пане Президенте, звертаюсь до вас. Зробіть все можливе, щоб звільнити наших синів. Щоб вони не розчарувалися ні в Президенті, ні в своїй державі", - додала Лариса Кольченко.

У четвер, 31 травня, Кольченко оголосив голодування, вимагаючи звільнення Олега Сенцова. Сенцов в свою чергу почав голодування 14 травня, вимагаючи звільнення всіх 64 українських політичних в'язнів в Росії.

Кольченко і Сенцов були затримані спецслужбами РФ в травні 2014 року в Криму. Їх звинуватили в організації терактів на півострові. Влітку 2015 року Кольченко був засуджений до 10 років колонії суворого режиму, Сенцов - до 20 років. Обидва заперечують свою провину.

      357


Новини по темі:avatar