29.04.2018, 13:26

Максакова заявила, що їй періодично погрожують люди з Росії

Максакова заявила, що їй періодично погрожують люди з Росії
Максакова заявила, що їй періодично погрожують люди з Росії

Вдова колишнього депутата Державної думи РФ Дениса Вороненкова Марія Максакова заявила, що їй періодично надходять погрози з Росії.

"Вони (погрози - ред.) періодично (надходять). Як тільки я щось скажу у черговий раз неприємне, то вони відразу - весь Messenger покривається відразу цими всіма (погрозами). Як тільки трохи спокійніше - менше, але все одно йдуть ", - заявила Максакова в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Говорячи про свого колишнього цивільного чоловіка Володимира Тюріна, який підозрюється в організації вбивства, вона зазначила, що особисто він не виходив з нею на зв'язок після вбивства, але писав смс.

Як зазначила Максакова, українські слідчі розуміли, що якщо вона підтримує версію слідства щодо вбивства чоловіка, вона також ризикує.

"Я говорила: напевно, так, ви праві, що це ризик, але взагалі у мене вбили чоловіка! І отримую після цього смс ..."Час такий короткий", - розповіла вона, уточнивши, що це було повідомлення від Тюріна.

Також, за словами Максаковою, він писав їй: "Не казися", "Знаєш - живи", "А взагалі тебе і твою дитину ми раді прийняти".

Вона також розповіла, що перед цим їй намагалися писати люди від Тюріна, але вона їх "заблокувала".

Дениса Вороненкова застрелили 3 березня в Києві. Колишній депутат прямував на зустріч з іншим екс-парламентарем Іллею Пономарьовим. Як з'ясувало слідство, вбивця Вороненкова — 28-річний Павло Паршов, який раніше служив у Нацгвардії.     90


Новини по темі:avatar