31.05.2018, 10:35

"Хрен там. Не дождутся" - Бабченко прокоментував своє повернення до життя

"Хрен там. Не дождутся" - Бабченко прокоментував своє повернення до життя
"Хрен там. Не дождутся" - Бабченко прокоментував своє повернення до життя

Журналіст Аркадій Бабченко відновив свою сторінку у Facebook, яка раніше була переведена його близькими в статус "меморіальної".

У першому публічному записі після "воскресіння" написав: "Хрен там. Не дождутся".

"Я обіцяв померти в дев'яносто шість років, станцювавши на могилі Путіна і зробивши селфі на Абрамсі на Тверській? Я постараюся це зробити. Мабуть, планида така, воскресати кожних чотири роки . Господи, як же вмирати набридло. Доброго ранку", - написав Бабченко.

Пізніше опублікував другий запис, процитувавши популярну пісню останніх років Другої світової війни. Допис проілюстрував кумедною картинкою зі своїм зображенням та написом "Воскреслий тато — горе сім'ї".

"Вы уж извините. Вы уж извините. Вы уж извините, я вам точно говорю. В следующей атаке. В следующей атаке. В следующей атаке обязательно сгорю. Хотел здесь написать пост о хранителях морали, которые недовольны тем, что я как-то неправильно по их мнению не умер, но чота так. Бросайте сюда мемасики. поржу. Доброе утро", - йдеться в дописі.

У відповідь на цей заклик читачі сторінки Бабченко опублікували безліч кумедних ілюстрацій з приводу його "воскресіння".

Ввечері 29 травня повідомили, що російського журналіста Аркадія Бабченка вбили трьома пострілами в спину на порозі власної квартири. Наступного дня СБУ повідомила, що журналіст живий. Він взяв участь у спецоперації щодо затримання терористів.     346


Новини по темі:avatar