23.05.2018, 21:00

Голову Укрзалізниці шпетили на комітеті

Голову Укрзалізниці шпетили на комітеті
Голову Укрзалізниці шпетили на комітеті

Народний депутат Сергій Євтушок назвав українофобом в.о. голови Укрзалізниці Євгена Кравцова і запитав про золоті гудзики на його формі та зарплату в 1,2 млн грн.

Розмова відбулася на засіданні парламентського комітету з питань транспорту.

"Я наслухався багато цікавого: від золотих гудзиків до ваших персональних охоронців, які отримують під 17 тисяч. У воєнізованої охорони по 5-7 тисяч... Ви у своєму звіті фіксуєте середню зарплату у 9-10 тисяч. Це порахували з зарплатами членів правління і плюс ваша - 1,2 мільйони гривень у місяць? А дайте середню зарплату залізничників без вашої... Мені не зрозуміло, чому у 2018 році Укрзалізниця закуповує контактний провід у Російської Федерації? Український виробник це робить дешевше, а ви купуєте у Росії?

Якщо такі українофоби будуть керувати в країні, ніколи миру не буде. Можливо те, що ви робите, влаштовує ваших кришувальників, за квотою яких вас призначили", - виступив Євтушок.

"Дякую за приємні слова і конструктивну критику... По зарплаті хочу доповісти, що при загальному фонді оплати праці близько 4 мільярдів фонд оплати праці топ-менеджменту складає близько 30 мільйонів гривень. У мене нема зарплати в 1,2 мільйони. Щодо середньої зарплати: вона дійсно така по Укрзалізниці. Щодо контактного проводу ми розбиралися - постачання було не з Російської Федерації", - відповів Кравцов.

Нардеп також запитав керівника Укрзалізниці, чому той не ходить на запрошення комітету. Кравцов на це сказав, що у день виїздного засідання хворів. Щодо гудзиків він промовчав.     336


Новини по темі:avatar