09.05.2018, 12:09

Forbes назвав найвпливовіших людей в світі

Forbes назвав найвпливовіших людей в світі
Forbes назвав найвпливовіших людей в світі

У топ-3 увійшли лідери Китаю, РФ і США.

Голова КНР Сі Цзіньпін очолив рейтинг тому, що після березневого партз'їзду «домігся змін до Конституції і розширив свій вплив».

Слідом за ним йде російський лідер Володимир Путін, якого журнал «безпрецедентно» включає в свій рейтинг чотири роки поспіль.

«Путін керує Росією з травня 2000 року і в нинішньому році він домігся переобрання на пост президента в четвертий раз, набравши на виборах майже 77% голосів. Це - найзначніша перемога для кандидата на виборну посаду за весь час від часу краху СРСР », - повідомляє видання.

Американський президент Дональд Трамп, який стоїть на чолі країни «з найпотужнішою економікою і озброєними силами», виявився всього лише третім, так як «відносно нього проводяться розслідування і він не може залишити позаду скандали, пов'язані з подіями його особистому житті і бізнесом.

Решта місць в першій десятці занілі федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, глава Amazon Джефф Безос, папа римський Франциск, засновник Microsoft Білл Гейтс, наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Сальман, глава індійського уряду Нарендра Моді і творець компанії Google Ларрі Пейдж.     357


Новини по темі:avatar