27.05.2018, 18:00

Ейдман: Якщо Сенцов загине - це буде в значній мірі на совісті Макрона

Ейдман: Якщо Сенцов загине - це буде в значній мірі на совісті Макрона
Ейдман: Якщо Сенцов загине - це буде в значній мірі на совісті Макрона

Французький президент Еммануель Макрон відвідав Росію, незважаючи на офіційне підтвердження відповідальності Кремля за знищення MH17 і голодуючого в російській в'язниці українського режисера Олега Сенцова, що переконає президента РФ Володимира Путіна в його безкарності.

Таку думку російський соціолог і політолог Ігор Ейдман висловив в Facebook.

"Якщо Сенцов загине - це буде в значній мірі на совісті Макрона. Дружній візит французького президента повинен був остаточно переконати Путіна, що західні лідери в будь-якому випадку будуть з ним залицятися і торгувати. Навіть офіційне підтвердження відповідальності Кремля за знищення малайзійського Boeing не завадило Макрона знизувати руку масового вбивці. Путін зрозумів, що і за Сенцова йому нічого особливого не буде ", - підкреслив він.


Сенцов був засуджений в РФ до 20 років позбавлення волі 25 серпня 2015 року. Російський суд визнав його винним у створенні в Криму терористичного співтовариства і керівництві їм, замаху на придбання вибухових пристроїв і незаконному зберіганні вогнепальної зброї і боєприпасів, двох терористичних актах і підготовці ще одного теракту. Сенцов своєї провини не визнав.

14 травня 2018 року режисер оголосив безстрокове голодування в колонії міста Лабитнангі. Він зажадав звільнити 64 українських політв'язнів, але себе в список не включив.

Російська правозахисниця Зоя Светова попросила Макрона стати парламентером між Росією і Україною в питанні звільнення Сенцова.

 

      367


Новини по темі:avatar