10.11.2018, 16:40

Довірливі буковинці або як діють шахраї

Довірливі буковинці або як діють шахраї
Довірливі буковинці або як діють шахраї

Увечері 8 листопада до Сторожинецького відділу поліції звернувся 42-річний місцевий житель та повідомив, що став жертвою шахрайських дій.

Поліцейські з’ясували, що на мобільний телефон потерпілого прийшло повідомлення про виграш автомобіля марки «Volkswagen» з  посиланням на сайт з умовами розіграшу. 
Перейшовши на інтернет-ресурс заявник дізнався, що обов’язковою умовою отримання призу є сплата державного мита у розмірі близько 6 тисяч гривень. 

Зрадівши звістці,  потерпілий перерахував вказану суму грошей через платіжний термінал. Виконавши переказ коштів, чоловік зателефонував за номером телефону, який вказаний на сайті. Невідомий співрозмовник повідомив про необхідність перерахувати ще близько 11 тисяч гривень. Не осмислюючи, що це шахраї, чоловік далі перераховував кошти....

Виконуючи інструкції шахраїв чоловік віддав їм майже 24 тисячі гривень. Лише згодом потерпілий зрозумів, що став жертвою злочину та звернувся до поліції.

За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження, передбачене статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. 

Поліцейські вкотре нагадують буковинцям та закликають не перераховувати гроші незнайомим людям.Інтерв'юер: Інна Георгіца
Джерело: Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
     340


avatar