03.06.2018, 20:17

До квартири Вишинського в Києві проникли невідомі, зникли деякі речі

До квартири Вишинського в Києві проникли невідомі, зникли деякі речі
До квартири Вишинського в Києві проникли невідомі, зникли деякі речі

До квартири головного редактора "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського, підозрюваного у державній зраді, який зараз знаходиться під арештом, у неділю проникли невідомі, в результаті чого з неї пропали деякі речі, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" його адвокат Андрій Доманський.

"У неділю в квартиру було скоєно незаконне проникнення. Меблі і речі в квартирі перевернуті і розкидані. Пропало кілька речей, але які саме - допоки точно невідомо", - сказав він в коментарі агентству в неділю ввечері.

Адвокат зазначив, що наразі поліція документує факт події і проводить необхідні оперативні заходи.

Правоохоронці 15 травня 2018 року затримали в Києві керівника "РИА Новости Україна" К.Вишинського. Йому оголосили про підозру у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. 16 травня його привезли в Херсон для обрання запобіжного заходу. 17 травня Херсонський міськсуд обрав К.Вишинському запобіжний захід у вигляді арешту до 13 липня.

21 травня захист подав до Апеляційного суду Херсонської області апеляційну скаргу на арешт К.Вишинського. 1 червня суд відмовив стороні захисту у зміні запобіжного заходу.

Ст.111 Кримінального кодексу України (держзрада), яка ставиться К.Вишинському, альтернативи триманню під вартою як запобіжного заходу не передбачає, але адвокат заявив, що захист оскаржуватиме обрану міру запобіжного заходу.     329


Новини по темі:avatar