08.09.2018, 17:19

Чернівецьку область обділили субсидіями

Чернівецьку область обділили субсидіями
Чернівецьку область обділили субсидіями

З травня 2018 року Кабінет Міністрів України ввів нові правила нарахування та призначення субсидій для всіх громадян нашої країни. Тепер кількість домогосподарств, що отримають державну допомогу по комунальних послугах значно стане меншою. Наприклад, в Чернівецькій області субсидією користувались 142 тисячі сімей, а після перерахунку по новій схемі, в 2018-2019 році отримають тільки 46600.

Щоб отримати право користування субсидією від держави потрібно повністю показати свої доходи, та бути чесними перед урядом. Інакше субсидія «не світитиме». Якщо людина буде працювати офіційно, то заробітна плата стане прозорою.

На Буковині субсидію отримуватиме вдвічі менше сімей через нові вимоги уряду

В іншому випадку – на кожного неофіційно працевлаштованого члена родини буде нараховуватись щомісячний коефіцієнт 5286 гривень, в тім числі й на неповнолітніх дітей. Дуже страшно, коли діти, що працюють за кордоном, мають прописку в одному будинку. В такому разі субсидія не нараховуватиметься.

Жителі Чернівців досить радикально вирішували питання стосовно прагнення субсидій, навіть оформляли розлучення.Джерело: CN.Область.онлайн
     339


Новини по темі:avatar