10.07.2018, 16:03

Чернівці можуть залишитись єдиним містом без комунальних автобусів, - Каспрук

Чернівці можуть залишитись єдиним містом без комунальних автобусів, - Каспрук
Чернівці можуть залишитись єдиним містом без комунальних автобусів, - Каспрук

Чернівці можуть залишитися єдиним українським обласним центром, в якого немає комунальних автобусів.
 

Про це у понеділок на брифінгу повідомив міський голова Олексій Каспрук.

Він заявив, що більшість українських міст активно купує автобуси для комунальної власності. Натомість Чернівці залишаються без автобусів, а депутати вирішили надати гроші для закупівлю тролейбусів.
"Депутати вкотре завалили мою ініціативу про закупівлю комунальних автобусів. Прикро мені констатувати, що ми незабаром залишимося єдиним обласним центром України, який відмовляється купувати комунальні автобуси. Всі наші інші колеги-міста десятками купують нові сучасні великогабаритні автобуси, автобуси середнього класу, щоби довозити людей до віддалених районів", - повідомив Каспрук.

Посадовець додав, що закупівля комунальних автобусів допомогла б вирішити проблеми з недобросовісними перевізниками.
"Про те, що місту потрібні комунальні автобуси, свідчить перекриття дороги мешканцями біля Калинівського ринку через поганий рух маршруток №10 та 10А. Але у нас немає на сьогодні перевізника, який може якісно обслуговувати цей район. Дожимаємо цю "Багіру", як можемо. Знайдемо перевізника — змінимо. Але ідеально — це мати комунальні автобуси. На жаль, це питання завалено депутатами, бо перекинули гроші на електротранспорт. Що ж, будемо розвивати електротранспорт", - сказав Каспрук.

Нагадаємо, міська рада вирішила спрямувати 24 мільйони гривень на закупівлю тролейбусів та модернізацію контактної мережі.Джерело: https://molbuk.ua
     373


Новини по темі:avatar