31.05.2018, 13:14

Чернівчанка: "Василь Сафронович, вам ніколи не бути мером"

Чернівчанка: "Василь Сафронович, вам ніколи не бути мером"
Чернівчанка: "Василь Сафронович, вам ніколи не бути мером"

Сьогодні, 31 травня, під час сесії міської ради Продан Василь Сафронович був відчитаний, як хлопчик. На засіданні виступили мешканці міста, які обурені політикою, яку проводить партія "Рідне місто" на чолі з секретарем міської ради.

Чернівчанка виступала з трибуни і наголошувала на тому, що амбіції Василя Сафроновича , щодо мерського крісла це ілюзія, адже громада його не підтримує.

"Не заважайте меру працювати! Він все правильно робить і допомагає нам!", - наголосила жінка.

Як приклад, мешканка Чернівців, зауважила, що під час страйку перевізників Василь Сафронович, незважаючи на думку громади, обіцяв перевізникам підняти тариф за проїзд.

"Ви сказали їм, що зараз зберемо комісію і проголосуємо. Василь, не знаю, як вас по-батькові, вам ніколи не бути мером"

Далі було гарячіше, адже слово взяв голова асоціації ветеранів АТО у Чернівцях. Мова йде про виділення ділянки 3,5 гектарів землі біля річки Прут для будівництва стрільбища. У міській раді вже погодили проект, але під час голосування Віталій Михайлішин висловився проти і питання відправили на узгодження у комітет Бешлея, де він лежить вже півроку.

"Василь Сафронович, навіщо ви це робите? Ми, що там будинки маємо будувати? Ви з паном Михайлішиним, маєте повагу до воїнів АТО? Що ми вам зробили *****?", - сказав обурений голова асоціації.

Все це супроводжувалось аплодисментами збоку громади та напруженими перепалками між Олексієм Каспруком та Василем Проданом. 

Також варто відзначити, що пану Бешлею дуже не сподобалось, що на засіданні були присутні мешканці Чернівців.

"Я розумію, Олексій Павлович, що у вас сьогодні театр одного актора і вам всі аплодують, але відповідайте за слова", - сказав Бешлей, після звинувачень мера у земельних "шкурняках".

 Окрім того, депутати від фракції "Рідне місто" саботували засідання міської ради і у залі недостатньо депутатів, щоб прийняти бодай якесь рішення.

"Панове, депутати, потрібно порадитись. Нас у залі 21 депутат, адже партія Василя Сафроновича вирішила саботувати засідання", - сказав Олексій Каспрук.

У підсумку всі пішли на перерву, щоб далі прийти на погоджувальну раду. Розбірки продовжуються, а сесії міської ради, незабаром, можна буде проводити у театрі ім. Ольги Кобилянської, дуже нагадує трагікомедію.
      418


Новини по темі:avatar