20.05.2019, 22:50

Чернівчани вимагають достроково припинити повноваження виконкому Чернівецької міської ради

Чернівчани вимагають достроково припинити повноваження виконкому Чернівецької міської ради
Чернівчани вимагають достроково припинити повноваження виконкому Чернівецької міської ради

Чернівчани вимагають достроково припинити повноваження виконкому Чернівецької міської ради. Відповідна петиція зареєстрована на сайті міськради в розділі «Єдина система електронних петицій». 

Причиною реєстрації петиції є рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради надати релігійній організації, цитуємо:  «за копійки в оренду на 10 років для проведення релігійних обрядів та церемоній історичне приміщення в центрі міста – кінотеатр «Україна».

«Вимагаємо від Чернівецької міської ради негайно достроково припинити повноваження виконавчого комітету міської ради, який ігнорує основні принципи місцевого самоврядування – народовладдя, підзвітності та відповідальності перед територіальною громадою, діє всупереч законам України та волі чернівчан. 

Проігнорувавши закон, Статут нашої громади, 7 членів виконавчого комітету міської ради (Василь Продан, Антоніна Бабюк, Сергій Босовик, Микола Проданюк, Олександр Ковтун, Ілля Горбатюк, Ярослав Шешур) всупереч петиції чернівчан, надали релігійній організації за копійки в оренду на 10 років для проведення релігійних обрядів та церемоній історичне приміщення в центрі міста – кінотеатр «Україна». 

Не взято до уваги, що будівля кінотеатру «Україна» є пам’яткою архітектури, має своє історичне значення в культурній, багатонаціональній історії Чернівців. Не проведено громадські слухання щодо подальшої долі цього важливого об’єкту культурної спадщини нашої громади», - йдеться у зверненні. 

«Проігноровано рекомендації зарубіжних та місцевих експертів, які працюють над створенням Інтегрованої концепції розвитку Чернівців та бачать майбутнє цієї будівлі як культурний громадський простір. 

Ганебно попрано всі зусилля чернівчан, які працюють над концепцією створення у цій будівлі сучасного поліфункціонального культурного громадського кластеру за прикладом інших міст України та Європи. 

Враховуючи, що склад цього виконавчого комітету вже не вперше приймає рішення, які суперечать закону, не враховує інтереси територіальної громади, завдає збитки майну громади, не відповідає принципам місцевого самоврядування, справедливості та добра», - зазначає автор петиції Воронка Юрій Іванович.

Підтримати дану петицію можна за тут: e-dem.in.ua     76


avatar