17.02.2018, 16:10

Чернівчани штурмують міську раду

Чернівчани штурмують міську раду
Чернівчани штурмують міську раду

    Зійшов сніг і мешканці міста Чернівці знову спостерігають за кратерами посеред доріг. У зв'язку з систематичним невиконанням своїх обов'язків, громада вирішила в черговий раз показати депутатам прогалини в їх роботі. На цей раз небайдужі громадяни звернули увагу на неналежний стан доріг по вулицях Будівельників,Текстильників, Сосюри та провулку Миру. Варто зазначити, що люди у місті стали більш організовані і петиції набирають підписи з шаленою швидкістю. На сайті міської ради зауважили, що процедура розгляду петиції передбачає такі положення:

  1.     Згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі.
  2.     Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення.    
  3.     Згідно п. 3.1. розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція після її реєстрації розглядається органом або посадовою особою, яким вона подана. На розгляд запрошується ініціатор, якому надається право представляти свою електронну петицію. Ініціатор може делегувати право представляти свою електронну петицію представнику.

    Сподіваємось на негайну реакцію з боку комунальних служб нашого міста та якісно виконаний ремонт доріг. Чернівчани продовжують демонструвати місцевим чиновникам, хто работодавець, а хто робітник.     498


Новини по темі:avatar