17.11.2018, 02:34

Бути чи не бути Каспруку мером?

Бути чи не бути Каспруку мером?
Бути чи не бути Каспруку мером?

Учора, 16 листопада, вкотре відбулось судове слухання позову Олексія Каспрука до Чернівецької міської ради про визнання незаконним рішення депутатів мерії, щодо його відсторонення.

В суді були присутні як опоненти Олексія Павловича, так і чернівчани, які обурені самодіяльністю теперішньої влади.

Судове слухання розпочалось із подання заяви стороною відповідача з вимогою відведення колегії суддів.

За словами Руслана Роздовського представника Василя Продана, 25 жовтня він не отримав належним чином повідомлення для нього, так і для третьої особи про слухання справи. На його думку це є порушення порядку виклику, - «тому заявляю про відвід суддів та колегії судової справи», - зазначив представник.

Адміністративний суд визнав не обґрунтованою заяву сторони Чернівецької міської ради щодо відводу колегії суду. Однак, передав заяву відповідача та інші матеріали для визначення судді, який в свою чергу розгляне заяву про відвід колегії.

Таким чином провадження у справі було зупинено.

Свою думку щодо ситуації, яка сталась після зупинення справи, висловив і Олексій Каспрук. За словами Олексія Павловича, його опонентам замість того, щоб «грати варіата» потрібна допомога не адвокатів, а лікарів, - «тому що виявляється, що секретар міської ради Продан знав про засідання, а третя особа Василь Продан не знав», - сказав Олексій Каспрук.

В чернівчан зараз відбувається буквально дилема «Хто ж буде мером? Каспрук чи Продан?». Нам з вами залишається тільки слідкувати за перебігом подій.

Але хочу зауважити, що найголовніше будь-якому представнику влади, завжди залишатись – ЛЮДИНОЮ! Та бути пліч-о-пліч із простим населенням!



Інтерв'юер: Інна Георгіца
     409


Новини по темі:



avatar