10.08.2018, 19:03

Бурбак: миротворча позиція Фищука нагадує українських поп-«звёзд»

Бурбак: миротворча позиція Фищука нагадує українських поп-«звёзд»
Бурбак: миротворча позиція Фищука нагадує українських поп-«звёзд»

Про це народний депутат Україн Максим Юрійович Бурбак написав на своїй сторінці в мережі Facebook у відповідь на звинувачення Фищука. 

Нагадаємо, голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук в офіційній заяві, яку його прес-служба розмістила на сайті адміністації, звинувачує Бурбака в тому, що його політична діяльність є причиною постійних скандалів на Буковині.

Пан Олександр підкреслив, що вважає саме Максима Юрійовича винним у тому, що мер Чернівців Олексій Каспрук так і не зміг сформувати в раді більшість, в результаті чого його відправили у відставку. Крім того він шокований рішенням Бурбака піти в опозицію до ОДА, та припускає, що народний депутат врешті опиниться в опозиції до самого себе, тому закликає всіх жити мирно та об’єднуватись довкола розбудови держави.

Пан Максим зреагував на цю заяву постом в мережі Facebook, в якому написав, що «завдання керівника облдержадміністрації, насамперед - стежити за дотриманням законодавства у відповідній області». 

Текст повністю:

«Цікава заява керівника Чернівецької облдержадміністрації Фищука. На фоні вічної пасивності – це просто “вибух працьовитості” від Олександра Георгійовича. Виявляється, він може не лише мовчки споглядати махінації різних місцевих посадовців, а й висловлювати якісь свої думки. Щоправда, думки пана Фищука сьогодні дуже дивні.

“Миротворча” позиція Фищука нагадує українських поп -“звьозд”, які виправдовують боротьбою за “мир” свої щедро спонсоровані гастролі на території країни-агресора. Не з усіма треба “домовлятися” та “йти на компроміси”, пане Фищук. Якби Яценюк і Турчинов навесні 2014 року шукали таких “компромісів”, замість боротьби з вторгненням ворога, - нині на Буковині, як і по всій Україні, точилася б партизанська війна.

Я не домовлятимуся зі ставлениками Фірташа та екс-функціонерами “Партії регіонів” - контрольованої з-за кордону злочинної організації, а також менеджерами “Чернівцігазу”. До речі, й саме питання про “домовленості” з ними не мало би стояти,  якби облдержадміністрація вчасно й адекватно реагувала на незаконні дії депутатів Чернівецької міської ради. Ті й інші, як відомо, скеровуються з єдиного центру в місті Відень.

Нагадую: завдання керівника облдержадміністрації, насамперед - стежити за дотриманням законодавства у відповідній області. А не повчати народних депутатів України, як їм провадити їхню політичну діяльність. Тим більше, коли йдеться про фракцію “Народний фронт” ( яку я маю честь очолювати) - найбільш продуктивну, дисципліновану й реформаторську фракцію у Верховній Раді.

Пане керівник Чернівецької ОДА, не треба звинувачувати когось у своїх провалах. Для розбудови області треба працювати. Боротись з корупцією, беззаконням і кумівством. Боротись! І якщо моя критика так сильно впливає на вашу діяльність, значить, я все роблю правильно.

Тому бажаю Вам, Олександре Георгійовичу, як написано у вашій заяві, почати нарешті  “служити українському народу”. Буковинці прекрасно бачать “результати” вашої діяльності. І позиція «миротворця» Вам не допоможе».     343


avatar