20.11.2018, 22:17

Буковинські екс-регіонали з "Опозиційного Блоку" стали на захист свого ватажка, якого виключили із лав фракції

Буковинські екс-регіонали з "Опозиційного Блоку"  стали на захист свого ватажка, якого виключили із лав фракції
Буковинські екс-регіонали з "Опозиційного Блоку" стали на захист свого ватажка, якого виключили із лав фракції

Чернівецькі екс-регіонали підтримали курс Юрія Бойка на об’єднання з партією "За життя"! І засудили виключення його з фракції у парламенті. 

Заяву відповідного змісту оприлюднив Дмитро Павел.

"З А Я В А
​Регіональна організація Політичної партії «Опозиційний блок» в Чернівецькій області всебічно підтримує рішення та дії Співголови Політичної партії «Опозиційний блок» Бойко Юрія Анатолійовича, спрямовані на об’єднання усіх опозиційних сил в рамках «Опозиційної платформи – За життя»!
Вважаємо, що сьогоднішнє виключення з фракції Бойко Ю.А.  – є неправильним та недалекоглядним рішенням. Наші колеги поступили непорядно.
Ми зобов’язані йти вперед й проявляти себе як реальна опозиція у противагу діючій корумпованій владі. Попереду величезна робота на виборах. Ми повинні прийти до них єдиною силою. Й тоді ми зможемо перемогти й почати відновлювати зруйновану країну. Тільки консолідація усіх опозиційних сил стане реальним кроком для миру в Україні та розвитку країни. Адже об’єднання та консолідація – не залишає цьому режиму жодних шансів.
Таким чином, до «Опозиційної платформи – За життя!» приєднуються та приєднаються усі сили, які ставлять інтереси виборців вище своїх амбіцій, й для яких головною метою є -встановлення миру, порядку, зупинення війни та захист простих людей.
Голова Регіональної організації
Політичної партії «Опозиційний блок»
Чернівецькій області​ Д.Д. Павел"

Нагадуємо, що членів політичної партії "Опозиційний блок" Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна виключили зі складу фракції "Опоблоку" у Верховній Раді.

Про це заявив у вівторок співголова фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул із трибуни парламенту.     365


Новини по темі:avatar