24.06.2018, 23:42

Буковинські баскетболістки – у збірній України U18 3х3

Буковинські баскетболістки – у збірній України U18 3х3
Буковинські баскетболістки – у збірній України U18 3х3

У Буковелі відбулися тренувальні збори чоловічої та жіночої збірних України U18 з баскетболу 3х3. Вже 23 червня збірні стартували на турнірі у Чехії. Це перший етап підготовки до кваліфікації чемпіонату Європи. У юнаків він відбудеться 3-4 серпня в італійському Барі, а у дівчат – 4-5 серпня в Сольноку (Угорщина).

До складу жіночої збірної, яку тренує Дмитро Неволін, входить буковинка Олена Дарморост. У Чернівцях Олена займалася баскетболом у Інни та Андрія Прохніцьких, а минулого сезону у складі команди БК «Франківськ-ПНУ» стала срібною призеркою вищолігового чемпіонату України (дивізіон «Б»).

Приємно, що до зборів залучили ще двох перспективних буковинських баскетболісток – Ганну Городенську та Єлизавету Водовоз. Нещодавно наші дівчата вдало зіграли на першому етапі Відкритого чемпіонату Івано-Франківської області з баскетболу 3х3 «Bukovel Quest», який відбувся в Коломиї. Буковинки стали кращими у віковій категорії U15 (Єлизавета Водовоз, Аліна Щітка, Анастасія Лівітчук), посіли друге місце у U18 (Єлизавета Водовоз, Аліна Щітка, Анастасія Лівітчук, Ганна Городенська, Анна Григораш) та замкнули трійку кращих серед жінок (Єлизавета Водовоз, Аліна Щітка, Анастасія Лівітчук, Ганна Городенська, Анна Григораш). Тренери наших землячок – Геннадій Водовоз, а також Інна та Андрій Прохніцькі. У сусідній області змагалися баскетболісти із Чернівців, Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Богородчан, Львова, Снятина, Києва, Луцька.

 Джерело: http://promin.cv.ua/2018/06/24/bukovynski-basketbolistky-u-zbirnii-ukrainy-u18-3kh3.html
     324


Новини по темі:avatar