28.08.2018, 12:46

Без Каспрука проїзд у маршрутках одразу піднявся до 5 грн

Без Каспрука проїзд у маршрутках одразу піднявся до 5 грн
Без Каспрука проїзд у маршрутках одразу піднявся до 5 грн

Виконком Чернівецької міської ради прийняв рішення про зміну тарифу проїзду у маршрутках. Одноразовий проїзд у міських маршрутках з першого вересня вартуватиме 5 грн. За відповідне рішення проголосувало 8 членів виконавчого комітету.

 Крім того, виконавчий комітет вніс зміни у запропонований проект рішення. Зокрема, соціальний проїзний, який планували запровадити з першого жовтня перенесли на перше грудня цього року. Він буде діяти 10 до 15-ої години. До пільговиків відноситимуть усіх, чиї доходи будуть меншими за 125% від прожиткового мінімуму. Окремим пунктом департаменту праці та соціального захисту населення міськради доручено до 15 жовтня розробити порядок визначення пільговиків та видачі спеціальних проїзних квитків. Щодо учнів шкіл, то в проекті рішення пропонувалося встановити тариф для них на рівні 2,5 гривні на період навчального року. Проте, члени виконкому запропонували зменшити тариф для школярів до 2 гривень.

Водночас під час засідання виконкому за ініціативою секретаря міськради проект рішення був доповнений пунктом "Визначити, що до 31 грудня 2018 року на автобусних маршрутах, на яких відшкодовуються втрати, понесені перевізником від перевезення пільгових категорій громадян, компенсаційні виплати з міського бюджету здійснюються у межах сум, визначених договорами, а понад визначену суму - за рахунок коштів від її господарської діяльності".

 Джерело: АСС
     335


Новини по темі:avatar