01.01.2019, 12:43

Бешлей та Мельничук: буковинці оголосили найголовніших корупціонерів краю

Бешлей та Мельничук: буковинці оголосили найголовніших корупціонерів краю
Бешлей та Мельничук: буковинці оголосили найголовніших корупціонерів краю

Рейтинг корупціонерів закінчився логічним завершенням. "Закупівлі Чернівці" підбили підсумки 2018 року.

На 2 місце потрапив ректор Чернівецького національного університету Степан Мельничук. (Нагадаємо, що Мельничук нещодавно сказав, що залишає посаду ректора достроково.)
Як зазначили активісти, ЧНУ відзначилася як установа, яка ігнорує відкриті тендерні торги. З 193 торгів тільки 23 відбулися з конкурентами, решта 170 - без конкуренції і економії бюджетних коштів.

Будівництво бази для проходження практики студентів у Мигово розпочали у вересні 2017 року. Без проведення тендерних закупівель укладено договір між ЧНУ і ФОП Лапушняк Ганною Григорівною щодо будівництва огорожі території бази за 500 тис. грн. У травні 2018 року будівництво продовжили і знову без тендеру. ПП "Єврофасадбуд", якщо вірити підписаному договору, зобов’язалось збудувати колибу та котедж за 549 тис. грн. У липні 2018 року з’являються нові підрядники фізичні особи-підприємці. Знову без тендерів і конкурентів 1 млн.250 тис. грн. йде на будівництво котеджів ФОП Гросул Оксані Миколаївні та 68 тис. грн. Мацишину Ярославу Тарасовичу за проектування нових котеджів.
Отож на будівництво бази практики для студентів без тендерів і конкурентів ЧНУ ім. Федьковича витратив уже 2,3 млн. грн.

А перше місце посів антигерой закупівель і витрачання бюджетних грошей - депутат від "Рідного міста" і тепер вже директор департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради Володимир Бешлей.

"Отож, чому він перший у списку, спитаєте ви? Чому не секретар міськради Василь Продан? Ми теж думали над цим питанням. Але підписи в договорах Бешлея. Звичайно, це все відбувається не без згоди і покровительства Василя Продана. Але тут просто для нового господарника розчистили дорогу, розстелили червону доріжку та ще й прикрасили гірляндами. Тому нехай він і дрібний, але його теж треба знати і відзначити", - зазначається на сторінці "Закупівлі Чернівці".

Повідомляється, що 8 серпня 2018 року Чернівецька міська рада скасувала допорогові закупівлі для програми "Комфортне місто". Саме через департамент Бешлея здебільшого йдуть кошти по цій програмі. Вже у вересні у Чернівцях розпочалась хвиля реєстрації нових фірм у помічників та родичів депутатів з фракції "Рідне місто".

"Ну але загалом, ці депутатські "мєждусобойчики" - це таке, дріб'язок. Бо ось "розіграти" сотню мільйонів, розрити взимку Проспект Незалежності і Героїв Майдану, щоб ці мільйони там закопати - це, звичайно, вищий пілотаж. З легкої руки керівництва міста так в Чернівцях ТОВ "Компанія "Євродор" і ТОВ “ПБС” грають і працюють", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 3 місце в топ-корупціонерів посіли екс-голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук та 4 місце начальник Чернівецької митниці ДФС Микола Салагор     267


avatar