26.12.2018, 20:03

Бабуся якій понад 90 років, пожертвувала українським воїнам 10 тисяч доларів

Бабуся якій понад 90 років, пожертвувала українським воїнам 10 тисяч доларів
Бабуся якій понад 90 років, пожертвувала українським воїнам 10 тисяч доларів

Жителька західної України, перерахувала на рахунок благодійного фонду "Повернись живим" 10 тисяч доларів. Про це написав благодійний фонд на своїй сторінці у facebook.

Волонтери не назвали ім'я благодійниці, а просто зазначили, що це проста жінка, яка завжди слідкує за сторінкою фонду у facebook. 

"10 000 доларів. Десять тисяч доларів. Таку суму щойно на рахунок фонду «Повернись живим» переказала жителька західної України, якій більше 90 (!) років. Ми не можемо публікувати її фото та називати її ім’я, але можемо розповісти, що вона, проста жінка, слідкує за сторінкою фонду у Facebook, знає як звуть наших співробітників і, звісно, вболіває за майбутнє України.",- зазначили волонтери.
Також волонтери розповіли, що вони не змогли стримати свої емоції після такого благородного вчинку бабусі: "плачемо від радості. І справа не у величезному переказі. Справа у тому, що в свій вік «за 90» жінка каже: «Дуже хочу допомогти виграти війну. Ви за мене не хвилюйтеся – гроші на ліки собі лишила!»",- зізнались благодійники.

Кошти, які переказані благодійницею фонд "Повернись живим" витратять на допомогу бригадам, чиї пункти постійної дислокації (ППД) знаходяться в Івано-Франківській, Львівській, Волинській та Закарпатській областях.
 
Свій допис волонтери закінчили чудовими словами:"Дякуємо і схиляємося додолу!
Слава Україні!".

Після таких вчинків, які роблять бабусі, нашій владі потрібно замислитись     305


avatar