03.07.2018, 18:50

Автобуси підприємства “Чернівці-2004” не виїхали на маршрути

Автобуси підприємства “Чернівці-2004” не виїхали на маршрути
Автобуси підприємства “Чернівці-2004” не виїхали на маршрути

3-го липня автобуси підприємства «Чернівці-2004» не виїхали на маршрути, які до того обслуговували. Тимчасово на деяких з цих маршрутів працюють інші перевізники. На зупинках 6-го пільгового маршруту запитуємо у людей, чи відчули вони ці зміни.

ІРАЇДА ВЄТРОВА, ЧЕРНІВЧАНКА: «Нє-нє, не відчула. Я їхала на 7 годин, без усяких проблем. Вчора, кажуть, з третьої години не їхали. Так люди кажуть».

ВІКТОР ГІДЕНКО, ЧЕРНІВЧАНИН: «Я вчора, зараз більше на дачі перебуваю. Але хотів поїхати ввечері додому. Біля 6 вечора пішов на кінцеву зупинку. Ну і сказали люди, що 6-ті маршрутки не ходять. Шо, буцімто, бастуютЬ. Передзвонив дочці, а вона каже, що вроді 6-ий і ще якісь маршрути відмовились їхати. Але сьогодні ніби якісь інші дали. То я знов прийшов».

Валентин Григорович чекає на маршрут №9-А.

ВАЛЕНТИН ЖУРАТ, ЧЕРНІВЧАНИН: «Скільки часу чекаєте? Годину. І через годину, якщо їде та маршрутка, то вона забита і не зупиняється».

Співвласник підприємства «Чернівці 2004» Микола Альбота телефоном нам пояснив, чому вони припинили обслуговувати маршрути.

МИКОЛА АЛЬБОТА, СПІВВЛАСНИК ТОВ «ЧЕРНІВЦІ 2004»: «Такого підприємства більше немає. Це офіційно. У нас водії на звільнення. Машини виставлені на продаж на стоянці продажу. Такого перевізника в місті більше немає. Нам головне сьогодні розпродати техніку , щоб ми могли віддати борги, які ми накопичили завдяки нашому керівництву міста, яке обіцяло завтра , післязавтра, ми розглянем, ми побачимо, ваші документи прийняті, у вас найпрозоріше підприємство. От прозорість нашу ми бачимо наяву».

Заступник міського голови каже, офіційних попереджень про припинення руху від підприємства «Чернівці -2004» не було.

ВОЛОДИМИР СЕРЕДЮК, ЗАСТУПНИК ЧЕРНІВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ: «Аргумент один, якщо підприємство обслуговує найкращі маршрути міста, найприбутковіші, не збиткові. І коли стало питання про 11 і 12 маршрут, і вони тоді ставлять питання «ну раз так, то взагалі не будемо нічо робити. Тому були прийняті оперативні рішення, переговорено з усіма перевізниками. Денисівка-1 закрила 6 і 9-й маршрути, на 20-му поки що залишилися ті, що були. Лише 9-А і 29 зараз треба питання вирішувати. Вирішення питань тут одне – залучення перевізників до цих маршрутів. Бо комунального транспорту у нас немає. Ми відразу будемо заключати з перевізниками, які готові обслуговувати дані маршрути».

За словами Володимира Середюка, із перевізником підприємства «Чернівці-2004» розірвуть тимчасовий договір. Заключати нові договори по цих маршрутах будуть з іншими перевізниками.

 Джерело: https://bukovyna.tv/avtobusy-pidpryyemstva-chernivtsi-2004-ne-vyyihaly-na-marshruty/
     354


Новини по темі:avatar