01.03.2019, 13:00

Анімаг Бешлей або перевтілення на практиці

Анімаг Бешлей або перевтілення на практиці
Анімаг Бешлей або перевтілення на практиці

Сьогодні ми поговоримо, про те, як одна людина розворошила болото та змусила одного з його мешканців, щось робити. Саме “щось”, тому що хронологія покаже, як Володимир Бешлей, незважаючи на обурення громадян, через жахливий стан доріг, на декілька днів спробував стати добросовісним чиновником, а потім спокійно продовжив оборудки з землею.

Мова йде, про ініціативу Сергія Скобуна, який власним коштом почав ремонтувати дороги у Чернівцях. Режисер на протязі року закуповував матеріали та обладнання, наймав людей, які робили ямковий ремонт на Університетській, Заньковецькій, Українській, Хмельницького, на Роші, частково на Франка, проте саме звідти їх вигнали. 21 лютого на вулиці Івана Франка, поліцейські виписали Сергію Скобуну та його бригаді штраф у розмірі 680 гривень за відсутність дозвільних документів на роботи, а також за неналежну організацію об'їзду ділянки, що ремонтується. Найабсурдніше те, що дозвіл потрібно брати на ремонт кожної ями!

Після такої “підтримки” від правоохоронних органів та “реакції” з боку місцевої влади, режисер записав відео, у якому звернувся до громадськості з запитанням. Чому ті, хто розкопує наші дороги та залишає їх в такому стані, не несуть жодної відповідальності? Цей відеоролик викликав бурхливу реакцію серед громадськості та шквал критики у бік місцевої влади.

Відео-звернення Сергія Скобуна

https://www.facebook.com/legendacarpat/videos/300589993951911/

Саме тут на сцену виходить директор департаменту житлово- комунального господарства міста Чернівці — Бешлей Володимир Васильович. Чиновник мав реагувати і негайно, не можна ж впасти в бруд обличчям, перед власними виборцями. Вже 22 лютого Володимир Бешлей інформує громадян у Facebook: “Шановні чернівчани! З метою об'єктивного, прозорого та оперативного інформування громади про хід капітального ремонту доріг в Чернівцях, департамерт ЖКГ сформував мапу відремонтованих доріг починаючи з 2015 року.”

https://www.facebook.com/beshley.cv/posts/3057353824290181

Але, навіть тут Володимир Васильович не зміг підняти своє реноме, адже у коментарях йому нагадали, що вже існує портал Map.city.cv.ua., на якому розроблена аналогічна карта.

Далі на депутата міської ради нахлинув креатив і 24 лютого він запропонував видавати грамоти мешканцям, які самотужки ремонтуватимуть дороги. Чого не скажеш, коли до тебе приїхав канал “112 Україна”. Щоправда, навіть у цій ситуації чиновник взяв гору, над людиною і Бешлей зауважив, що 12 мільйонів гривень, які виділили на ремонт доріг — мало.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=102&v=zQsV2QRuC4U

Настала кульмінація у нашій житлово-комунальній драмі і 26 лютого Бешлей Володимир Васильович відкрив будівельний сезон!

https://www.facebook.com/beshley.cv/posts/3067786293246934

Місія з підтримання іміджу добросовісного чиновника виконана, коментарі на Facebook мотивуючі, отож, можна за роботу. І вже 27 лютого на засіданні постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, архітектури та будівництва (керівник — депутат Бешлей Володимир Васильович) запропонувала доповнити один з проектів рішень пунктом наступного змісту:
Картинка с пунктом

"Надати дозвіл Бежан Світлані Олександрівні на складання проекту відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,1000 га у власність за рахунок земель запасу міста для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вулиця Дзержика, позаду будинковолодіння №21".

Світлана Бежан — це, начебто, працівниця обласної філармонії з 25-ти річним стажем, яка живе у гуртожитку. Принаймні, у лютому 2018 року герой нашої історії, намагався всіх у цьому переконати, але, як виявилось згодом, до філармонії ця жіночка немає жодного відношення і в черзі її не було. Тоді Василь Продан поставив рішення на голосування, але “за” проголосували, лише 23 депутати. Пройшов рік і Бешлей Володимир Васильович, уже в статусі директора департаменту житлово-комунального господарства, спробує ще раз... Геній перевтілення у всій красі...

Олександр Лукач     89


avatar