06.09.2018, 12:52

5 подій фестивалю Meridian Czernowitz, які варто відвідати цього року

5 подій фестивалю Meridian Czernowitz, які варто відвідати цього року
5 подій фестивалю Meridian Czernowitz, які варто відвідати цього року

Пропонуємо вашій увазі 5 заходів, які варто відвідати на цьогорічному фестивалі.

Винно-поетичний вечір та презентація нової книжки Ігоря Померанцева "Вы меня слышите?"

7 вересня, 21.00
Центральний палац культури Чернівців


На початку вересня друком з’явиться нова книжка письменника та радіожурналіста Ігоря Померанцева "Вы меня слышите?". До неї увійшли вибрані репортажі, коментарі, переклади, радіоесе та розповіді, що звучали в ефірі й/або були опубліковані в блозі автора. Художнє оформлення видання здійснила Лідія Стародубцева.

Презентація нової книжки Сергія Жадана "Антена"

8 вересня, 20.30
Літній театр


"Антена" – 80 нових віршів, написаних автором упродовж останніх двох років. Невідомо, на чому тримається чутливість "Антени", але це 80 спроб упіймати коливання повітря, вловити перетікання в просторі невидимих радіохвиль, відчути на дотик час, у якому ми живемо, яким ми дихаємо, який ми проговорюємо. Час, кожен доторк до якого лишає опік. Час, у якому приватні щоденникові записи можуть виявитися воєнною хронікою, а біблійні історії – ранковими новинами.

Розмова про заборонені форми любові й новий роман Юрія Андруховича "Коханці Юстиції"

9 вересня, 19.00
Центральний палац культури Чернівців


"Коханці Юстиції" – паранормальний роман, у якому окремі життєписи з притаманною автору композиційно-стилістичною майстерністю об’єднуються в художню цілість і аж волають про восьми-з-половиною-серійну кінематографічну реалізацію. Родинно-побутові і політичні вбивства, зґвалтування і грабунки, розбещення малолітніх і загадкове відокремлення голови, ідейні зради і зради заради ідеї, закладені різним дияволам душі й не завжди справедливі, але часто жахливі покарання. Чого ще треба, щоб читач відчув себе благим і з насолодою усвідомив свою моральну перевагу над нещасними коханцями примхливої Юстиції? Та вже – за старою доброю традицією – й над автором, якому спало на думку увічнити таких пропащих істот.

Презентація нового роману Андрія Любки "Твій погляд, Чіо-Чіо-Сан"

9 вересня, 20.00
Центральний палац культури Чернівців


П’яний суддя на пішохідному переході збиває на смерть молоду жінку і, ясна річ, без особливих зусиль уникає покарання. Але чоловік збитої – не з тих, кого можна купити чи залякати, він краще втратить усе, та відомстить. Психологічний трилер про сучасну Україну, де вартість людського життя вимірюється хабарами, а вбивці стоять у перших рядах на церковних службах. Але до чого тут Пучіні і здатний спопелити душі обох антагоністів погляд мадам Батерфляй? І чи справді поділ на добро і зло є в цьому романі таким однозначним? Відповіді на останнє запитання читач не знайде до самої розв’язки. А можливо, й після неї.

Музично-поетичний проект "Літографії" на підтримку однойменного альбому Юрія Андруховича та гурту Karbido (Польща)

9 вересня, 21.30
Центральний палац культури Чернівців


Юрій Андрухович разом з польським гуртом "Karbido" створили п'ятий спільний поетично-музичний проект "Літографії". Цей проект присвячений історії Івано-Франківська. В основу виступу став однойменний цикл із семи віршів Юрія Андруховича, що вперше побачив світ у другій половині 1980-х.Джерело: molbuk.ua
     325


avatar